O nás

Esna Holidays

Specializovaná cestovní kancelář Esna Holidays byla založena před 15 lety na Srí Lance v městě Colombo, kde má i hlavní sídlo. Patříme mezi přední incomingové cestovní kanceláře na Srí Lance s letitými zkušenostmi v oboru. Náš tým více jak 50 zaměstnanců, Vám vždy poskytne tu nejlepší individuální péči s nadstandardními službami.

Máme zastoupení po celém světě a pro český, slovenský a polský trh nás zastupuje partnerská kancelář Colombo Trading s.r.o. (www.poznejsrílanku.cz, +420 603 468 787, info@colombotrading.cz).

Snažíme se být jiní než naše konkurence a klientům ukazujeme Srí Lanku z jiného úhlu pohledu a proto jsme připravili pro Vás speciální programy pro všechny věkové generace od individuálních „nezávislých“ cestovatelů až po velké organizované skupiny a klienty hledající luxusní dovolenou na míru (semináře, incentivní turistiku a kongresy).

Podívejte se na naše balíčky v kterých se prolínají naše letité zkušenosti a poznatky o Srí Lance či Maledivách. Naše základní programy se dají jezdit po Srí Lance díky střídavým monzunům celoročně.

Proč jet s námi

  • Programy je možno libovolně upravit, prodloužit či zkrátit dle přání klientů a všechny jsou s anglicky mluvícím řidičem.
  • Za příplatek od 2.100 Kč je možno zajistit ubytování v 4* hotelích a za 1.400 Kč je možno dokoupit večeře.
  • Příplatek za jednolůžkový pokoj je od 2.500 Kč.
  • Sleva 12% na děti do 12 let a na třetí osobu na pokoji -5% (nelze slevy sčítat).
  • Pro skupiny od 12 os. poskytujeme slevy až 12 – 20 %.
  • Ceny zpátečních letenek do Colomba se pohybují od 12.500 Kč s leteckými společnostmi Emirates, Qatar Airways, Turkish Airlines, Air Arabian, Fly Dubai, Srí Lankan…na přání nabídneme přes partnerskou CK Siam Travel Int. s.r.o.